30.png

Nie sme módni experti, ani žiadne módne ikony, len milujeme pekne oblečenie a svoj štýl, predsa každý z nás nejaký má. Niekomu sa páči to, druhému ono, sú to len handry, nepodstatná súčasť nášho života, ale zároveň nás móda obklopuje každý deň a stala sa našou záľubou.

Osobne sa prikláňam k názoru, že v jednoduchosti je krása, uprednostňujem obyčajné veci a základne farby doplnené o výrazný prvok, ktorý robí celý outfit neobyčajným. Milujem na deťoch bielu farbu, ale aj jej protiklad čiernu a červená je môj favorit, postupne sa pridružujú ďalšie farby ako šedá, tmavomodrá a tento rok so mnou zamávala aj žltá. Niekto si povie, že by svoje dieťa tak neobliekol, ja mám rada minimalizmus, žiadne prehnané prvky, aj keď občas i to padne vhod, ale zatiaľ si naše dieťa obliekame ako sa páči nám a možno čoskoro nastane obdobie, kedy si začne vyberať on sám. Aj to bude mať svoje kúzlo ho pozorovať pri výbere, čo sa mu páči a čo nie. Určite mu nechám svoj priestor na realizáciu. Veľa ľudí povie to oblečenie nie je detské, nie je hravé, možno nie je dostatočne farebné, ale oblečenie nerobí dieťa dieťaťom a každý z nás sa snaží vyberať si veci také, ktoré sa nám páčia a nie opačne. Alex je šťastné dieťa, milujúce svojich rodičov, ľudí zvieratá, hračky a všetko čo k detstvu patrí, nič mu nechýba pokiaľ má nás rodičov a toľko lásky akej mu dávame, bude ten najšťastnejší človek. Všetko je o rodičoch ich výchove a vzťahu k nim, dieťa v útlom veku nepotrebuje skoro nič, najdôležitejšia je láska, objatie, čas venovaný našim ratolestiam a naslúchanie k ich potrebám.
Nie len móda nás zaujíma a baví, máme radi cestovanie, gastronómiu a čo veľmi prirástlo nášmu tatinovi k srdcu je fotografovanie. Odkedy sa narodil náš syn je foťák jeho druhé ja, predsa má ten najúžasnejší objekt. Jednoducho robíme to čo chceme a čo nás baví, máme radi pekné veci a skvelých ľudí okolo seba. Interiér je tiež jedna z našich srdcoviek najmä moja len mi akosi chýba čas a priestor na realizáciu. Zrazu je času menej a menej a my sa snažíme ho prežívať naplno, lebo každá minúta je nám krátka.  

Ľudia sú našou inšpiráciou, tak sme sa rozhodli my inšpirovať vás uvidíme až časom či sme sa rozhodli správne, posnažíme sa aby blog vydržal co najdlhšie, aj keď všetko má svoj koniec len nie láska k vlastnému dieťaťu ❤❤❤.