Druhých 365 dní v znamení vláčikov

Máme to tu zase a znova, o rok starśí, krajší, múdrejší, šikovnejší, obklopený nekonečnou láskou. Náš milovaný syn oslávil druhé narodeniny s úsmevom na tvári, s iskričkami v očiach, veľkou radosťou a s ľuďmi, ktorí ho nadovšetko milujú. My, ako rodičia, sme si už viac ani nemohli priať. 😊

Ale je tu veľké ALE, keď jeden z rodičov detailista, večne nespokojný človek, vždy nájde niečo čo by mohlo byť lepšie, krajšie alebo jednoducho inak. Oslava bola krásna, cítila som sa šťastná v tej chvíli, ako to všetko začalo som zabudla na to, ako sme nestihli kopec vecí čo sme chceli, ako mi chýbali nožničky a nemohla dokončiť výzdobu, ako sme ani len balóny nestihli nafúkať, o čase pre seba ani písať nebudem, ako naše dieťa nechcelo spať a zmenilo náš minimálny čas na prípravu na ešte viac minimálny, ako sme stratili fotky, ktoré mal každý dostať s Alexovým otlačkom ruky a asi by z toho vznikol plný zoznám vecí, ktoré by som tu písala asi do rána.😄 Preto sa s vami podelíme aspoň o zopár fotiek, ktoré sme ako tak stihli urobiť a dúfam, že vás navodia na skvelú atmosféru akú sme my prežívali v daný moment.

Pôvodne som chcela robiť oslavu na Mickey tému, ale ako čas plynul naše dieťa sa stávalo závislým na vláčikoch a preto moje rozhodnutie sa zmenilo behom sekundy, keď som si uvedomila, že toto mu vyrazí dych. Stačilo, že uvidel vláčik v pohybe okolo jeho narodeninovej torty, čo spôsobilo, že jeho radosť mi ostane navždy pred očami. Ak je šťastné dieťa,o to viac sú šťastní aj rodičia, vtedy si poviete ÁNO, malo to všetko zmysel, staći malý moment a vy ste zrazu úplne ako v nebi. 😊 Vtedy si človek uvedomí, ako málo stači a vy kvôli milovanej osôbke dokážete vykúzliť niečo načo sa jednoducho nezabúda, stačí vložiť do toho seba, svoje srdce a myslím, že výsledok stojí zato. 

Ak nerátam tortu od LULU's bakery a oslavu, ktorú sme mali v Slovenskom dvore, tak na výzdobu sme použili možno tak 10eur, a to rátam fotky ktoré sme dali vyvolať, ktoré boli povešané po interiéri a farby na maľovanie vláčika, inak všetko som použila čo sme mali doma a zúžitkovala tak papierový odpad. 😊 Tým by som rada poukázala nato, že aj za málo peňazí sa dá vyčarovať kúzelné miesto a prežiť nezabudnuteľný moment vo vašom živote.

Dúfame, že vás aspoň na chvíľku prenesieme k čarovnému prostrediu, skvelej atmosfére a možno niekoho z vás aj inšpirujeme. 😊 Týmto príspevkom by sme ešte raz popriali nášmu zlatíčku len to najlepšie, hlavne veľa ZDRAVIA, lebo to je to najdôležitejšie, všetko ostatné má od nás milujúcich rodičov.