Zimné radovánky

Bol pondelok, kedy som ráno vstala s úsmevom na tvári, že miesto očakávaného dažďa sneží! Konečne sme sa aj my dočkali poriadneho snehu a neváhali sme sa hneď vybrať na ulicu. Práce okolo domu padli Alexovi vhod a návšteva u pradedka ešte lepšie. Postavil mu snehuliaka, bol to Alexov prvý snehuliak a mal z neho obrovskú radosť, nosil mu snehové koláčiky a ešte ho teraz chodí kontrolovať či náhodou neodišiel.

Alex už len krúžkoval okolo dverí, kedy ho vezmeme von. Bola to rýchla akcia, aby sme nepremeškalo krásne chumáčiky snehu a radosť v jeho očiach. Dlho som sa sa necítila vonku tak skvelo, ako bolo tomu teraz. Bola ho radosť sledovať, zároveň nasávať rodinní atmosféru spojenú s odhŕňaním snehu a kopec zábavy s drobcom a psom, ktorý mu neustále kradol snehové gule. Priala by som si takýchto okamihov oveľa viac a možno znovu to čaro zasneženej krajinky.

Najviac mi je ľúto, že radosť netrvala dlho, lebo so snehom prišiel popoludní aj dážď, kedy sme sa vybrali do parku, aby sme sa pokochali zasneženou prírodou. Nakoniec nás čakala iba rýchla prechádzka, ale o tom už viac v novom príspevku, ktorý uvidíte už čoskoro v kategórii ME&YOU.