Pán overal

Boli sme na nedelnej prechádzke, pričom sme oslávili aj tatinove narodeniny, kde nesmel chýbať náš štvrtý člen rodiny, pán fotoaparát. Cestou do mesta som chcela skúsiť porobiť pár fotiek, no nakoniec to dopadlo tak, že fotená som bola ja. :D Po poslednom príspevku ste ma veľmi potešili vašimi pozitívnymi komentármi, tak som sa rozhodla, že zverejním pár fotiek a podelím sa s vami o ďalší outfit. 

Read More

Košeľové šaty

Podelím sa s vami o môj nový kúsok v šatníku, teda rovno dva. Prvým sú košeľové šaty z výpredaja z F&F, kedy som sa na druhý deň vrátila do Tesca v Nitre a zamerala sa len na seba. KONEČNE! Určite to poznáte stále kupujete len deťom a na seba nikdy neostane čas alebo peniaze, preto som sa rozhodla to teraz zmeniť a vybrala som sa bez malého a bez tatina, to sa ešte nestalo. Musím priznať, že to aj tak dopadlo. :D Zrazu viac času, kľudu a ja som si kúpila, čo ruky odniesli, asi by som kúpila ešte viac keby to mám všetko kam dávať, ale akosi som si odvykla od veľkých nákupov a vyšla som z cviku, po pár hodinách som bola KO. Nevadí, oplatilo sa. 

Read More

Neplánovaná premiéra

Ani neviem, ako to celé vzniklo, ale najradšej mám veci, ktoré vznikajú za pochodu, vlastne tak vznikol aj celý náš blog. Nečakane a neplánovane. Na našej facebookovej stránke (https://www.facebook.com/littleking.sk/) som sa začala trošku venovať veciam zo života maminky, lebo nie je všetko len o našich deťoch, ale aj my sa potrebuje vzdelávať, parádiť, dbať o seba, tešiť naše polovičky a kľudne len samé seba. Sama mám veľmi málo času na seba, niekedy nemám ani chuť a niekedy zase aj peniaze :D, lebo všetko by som najradšej kúpila drobcovi a pritom on potrebuje najmenej, stačí mu naša láska, pozornosť a čas venovaný pre neho. Vidieť ho ako nás lúbi, stíska a potrebuje je to najkrajšie, čím sa môžeme pýšiť ako rodičia, úsmev, šťastie a láska je ten najlepší každodenný outfit, make up každého človiečika. Obliekať sa ale musíme, tak prečo by sme to nerobili so štýlom, tak aby sme sa cítili komfortne a nemuseli ísť do minusových čisiel na našom účte.

Read More