Pán overal

Boli sme na nedelnej prechádzke, pričom sme oslávili aj tatinove narodeniny, kde nesmel chýbať náš štvrtý člen rodiny, pán fotoaparát. Cestou do mesta som chcela skúsiť porobiť pár fotiek, no nakoniec to dopadlo tak, že fotená som bola ja. :D Po poslednom príspevku ste ma veľmi potešili vašimi pozitívnymi komentármi, tak som sa rozhodla, že zverejním pár fotiek a podelím sa s vami o ďalší outfit. 

Overal som si kúpíla na tatinove promócie, keď bol ešte bakalár. Ako vždy som mala problém s výberom elegantného oblečenia, ktoré by som vedela využiť aj neskôr. Všeobecne mi dlhé overaly absolútne nesedia, aj na tomto by som našla pár chýb na sebe, ale bola to posledná možnosť nákupu, napokon nevyzeralo to až tak zle. :) Dôležité pre mňa bolo, aby som sa cítila pohodlne a mohla drobca dojčiť, áno aj to je veľké kritérium pri výbere oblečenia pre dojčiace mamičky, ani by ste neverili ako to dokáže byť niekedy ťažké nájsť niečo čo vyhovuje nie len vám, ale aj vaším deťom. Overal úplne splnil požiadavky, dá sa na hrudi pekne odopnúť, má hlbší výstrih, ktoré je vôbec nezvyknem nosiť, ale na zmenu, prečo nie. :) 

Keďže sme sa vybrali na pivo, siahla som po niečom v čom sa budem cítiť dobre, no zároveň niečo, čo nenosím každý deň. Overal som veľmi dlho nemala, takže bol hlavným favoritom, topánky na opätku išli bokom, vymenila som ich za pohodlné espadrilky, ktoré budú u mňa asi hitom sezóny. Určite by viac vynikol na dlhšej nohe, ale takto je to viac mamičkovské, teda pohodlné a praktické. :) Kabelka bola hlavným akcentom, oživla celý outfit a podľa mňa mu dodala šmrnc. Prívesok, ktorý som na ňu upevnila sa páčil nie len mne, ale aj Alexovi, ktorý mi neustále robil spoločnosť pri fotení. Nie, nemal to byť príspevok do kategórie me & you, ale vcelku nám to spolu ladilo, čo poviete? :) Máme pre vás malé prekvapenie, na ktoré sa môžete tešiť už čoskoro v novom príspevku. 

  • overal: Mango
  • espadrilky: F&F
  • kabelka: Gate
  • prívesok na kabelke: Gate
  • okuliare: Gate