Neplánovaná premiéra

Ani neviem, ako to celé vzniklo, ale najradšej mám veci, ktoré vznikajú za pochodu, vlastne tak vznikol aj celý náš blog. Nečakane a neplánovane. Na našej facebookovej stránke (https://www.facebook.com/littleking.sk/) som sa začala trošku venovať veciam zo života maminky, lebo nie je všetko len o našich deťoch, ale aj my sa potrebuje vzdelávať, parádiť, dbať o seba, tešiť naše polovičky a kľudne len samé seba. Sama mám veľmi málo času na seba, niekedy nemám ani chuť a niekedy zase aj peniaze :D, lebo všetko by som najradšej kúpila drobcovi a pritom on potrebuje najmenej, stačí mu naša láska, pozornosť a čas venovaný pre neho. Vidieť ho ako nás lúbi, stíska a potrebuje je to najkrajšie, čím sa môžeme pýšiť ako rodičia, úsmev, šťastie a láska je ten najlepší každodenný outfit, make up každého človiečika. Obliekať sa ale musíme, tak prečo by sme to nerobili so štýlom, tak aby sme sa cítili komfortne a nemuseli ísť do minusových čisiel na našom účte. 

Treba sa naučiť nakupovať efektívne, niekedy to možno nie je tak jednoduché, keď vidíte preplnené obchody krásnymi vecami a zrazu si predstavíte ako to všetko skončí vo vašej skrini. Niekedy aj ja sama mám také úlety, kúpim, lebo chcem, nepotrebujem, ale musím to mať. Odkedy som mamou neviem či sa mi to stalo možno 1-2x, ale stalo. Koniec koncov som aj tak dosť konzervatívna v móde, uprednostňujem jednoduchosť a čierna je môj najlepší spoločník. Mám rada nadčasové kúsky, pri niektorých nemám problém si aj priplatiť. Inak 98% môjho šatníka sa skladá z lacných kúskov, ktoré nakupujem hlavne v New Yorkeri, F&F, Gate, Reserved, H&M, Bershka, Zara a nájdu sa samozrejme aj iné reťazce v mojom šatníku. Zo slovenskej výroby mám najviac vecí z firmy Favab, ktorých kvalita materiálov je priam nezničiteľná. Načastejšie nakupujem vo výpredaji, alebo na rôzne kupónové zľavy, kedy sa naozaj dá dobre nakúpiť a pekne ušetriť. V pôvodnej cene kupujem naozaj len výnimočne pokiaľ ide o smiešne sumy alebo potrebujem niečo súrne. Toľko o mne a mojich nákupoch, určite ste si všimli, že som závislá na bytových doplnkoch a doplnkoch do kuchyne, tie nakupujem určite viac ako oblečenie. :)

Ako to celé vlastne vzniklo, boli sme s tatinom hľadať vhodné šaty na blížiaci sa gala večer v Blogerovi roka. Ako inak samozrejme som nič nenašla, pri takomto druhu oblečenia by som veru potrebovala poradiť ja sama. Viem čo chcem, len to neviem zohnať. :( Neviem sama, čo spravím a ako to dopadne, ale tak podstata veci je aj tak úplne inde. Večer si dúfam užijeme a náš drobček to prežije v zdraví bez nás. Ako sme dnes boli v Trnave bol to zároveň náš prvý výjazd mimo mesto bez Alexa, neboli sme dlho, ale vzhľadom na jeho zdravotný stav som ho nechcela prevlekať hore dole, zatiaľ čo si mohol radšej užívať s pradedkom na dvore. Po návrate sme sa motali ešte po dvore, keď tatina napadlo otestovať nový objektív, ja som sa nestihla pozrieť ani do zrkadla a už sme boli na ulici. Nevedeli sme, ktorú fotku uverejniť, tak sme sa rozhodli, že sa s vami poradíme a vy ste rozhodli, že pridáme aj ostatné fotky a vytvoríme novú kategóriu na blogu mama fashion. :)

Budem rada za vaše názory pri nových príspevkoch, berte, prosím, do úvahy, že nie som žiadna modelka a môj štýl nespôsobuje žiadny wow efekt, je to móda obyčajnej mamy, ktorá je väčšinu času v teplákoch, nelakuje si nechty, namaľuje sa možno raz za týždeň a oblieka sa hlavne tak, aby mohla naháňať drobca. Zmena padne určite vhod, kedy chcem aj ja vyzerať trošku inak, ale väčšinou pôjde o jednoduché outfity, ktorými nikdy nič nepokazíte, ale zase ani nebudete možno vytŕčať z davu, nato nechám miesto pre iné šikovné blogerky, ktoré sa venujú móde.

  • šaty: Zara (kolekcia aktuálne v predaji 15,95€)
  • slip on: F&F (minuloročná kolekcia do 10€ vo výpredaji)
  • kabelka  F&F (minuloročná kolekcia kúpená v zľave okolo 12€)
  • okuliare: Gate (kolekcia aktuálne v predaji, kúpené na zľavový kupón, pôvodná cena necelých 5€)
  • náhrdelník: Aliexpress (kúpený minulé leto, stál par centov tuším)