Bye, Bye summer

 
DSC_1735.jpg

Vonku je sychravo, pochmúrne a slniečko takmer nevidieť už týždeň. Medzičasom som stihla zabudnúť, že ešte nedávno sme prežívali naozaj nádherné slnečné dni, plné smiechu, radosti, šťastia, rodinnej pohody a lásky. Ubehol skoro mesiac od našej letnej dovolenky, dnes je posledný letný deň a zajtra nás bude vítať moje obľúbené ročné obdobie. 

DSC_1270.jpg

Aj keď sa teším, predsa leto má svoje čaro a máme na neho pekné spomienky, zážitky, ktoré už ostanú len v našej pamäti. Tento rok to všetko bolo iné, Alex v škôlke, my v práci, prekonali sme kiahne, strávili čas s rodinou a nakoniec si dopriali zaslúžený oddych v trojici. Tohtoročná dovolenka bola pre nás skutočným rajom, nie preto, kde sme boli, ale preto, že tých spoločných chvíľ je tak málo, že sme si naplno vychutnali každý spoločný okamih. Ťažko to slovami opísať, od prvého momentu bolo úžasne, Alex sa tešil, my sme sa tešili, spoznali sme skvelých ľudí s ktorými dovolenka dostala ešte lepší šmrnc.

DSC_1298.jpg
DSC_1324.jpg

Dokážem povedať, že som bola skutočne naplno šťastná, prežívala som každý Alexov úsmev, radosť, pokroky, jednoducho som doslova kypela šťastím, kedy starosti a povinnosti išli bokom, kedy svet patril iba nám, kedy sme všetko robili spoločne a kedy by som nechcela, aby to niekedy skončilo. Ale skončilo, ostali spomienky, ktoré ma budú držať ešte veľmi dlho. 

DSC_0695.jpg
DSC_1794.jpg
DSC_1506.jpg

Bola to dovolenka v tom pravom slova zmysle, ktorú by som chcela prežiť zas a znovu a na ktorú nikdy nezabudnem. Alex, keď uvidel dnes fotky sa tak veľmi tešil, že to som ja a maminka na dovolenke a začal bozkávať monitor, nie len vo mne sa nesú pozitívne spomienky, ale čo je oveľa dôležitejšie, že Alex spomína tiež a verím, že to pre neho bol ten najkrajšie strávený čas počas leta.

DSC_1752.jpg
DSC_1696.jpg
DSC_1680.jpg
 toto nás odfotila naša kamarátka a ani nevieme kedy. 🙂

toto nás odfotila naša kamarátka a ani nevieme kedy. 🙂

Verím, že sa nám podarí trošku preniesť atmosféru dovolenky z našich fotiek, hoci tento rok išiel foťák bokom a užívali sme momenty mimo objektívu. :)

DSC_1928.jpg
DSC_1919.jpg
DSC_1933.jpg