Deň matiek

MAMA je len jedna a preto ju nadovšetko milujem, ďakujem mami, že si bola, si a budeš! Byť mamou je dar, ktorý nosíme v srdci po celý náš život. Mamu nenahradí nikto, byť mamou znamená najviac, je to najkrajší titul, aký môžeme získať, ktorým sa hrdo pýšime deň, čo deň. Nič krajšie si žena nezaslúži, ani nedostane, úprimná, čistá, hlavne nekonečná láska nás robí silnými a šťastnými. Nie vždy je to ľahké, zmenili sme životy, aby sme dali život niekomu inému, odovzdali zo seba len to najlepšie pre svoje deti, naučili ich čo je dobré a čo je zlé, dopriali im všetko, čo samy sebe nie. Ja by som dopriala každej žene, túžiacej po dieťati, aby sa jej sny naplnili a zažila aspoň jedenkrát v živote, čo znamená byť mama, aký je to to vzácny dar, lebo byť mamou je jednoducho úžasné a neopísateľné! <3

Deň matiek je ako každý iný, ale zároveň patrí len nám, mamám a je pre nás výnimočný. Kým som nebola mamou, nemal pre mňa taký význam, ako má teraz. Citím sa poctená viac ako predtým, lebo nosím titul, ktorý ma napĺňa a som vďačná, že spadám do kategórie maminiek. :) Ženy treba ľúbiť, ale maminky ešte viac. Sme lúbené a obklopené tou najsilnejšou láskou každý jeden deň, v tento deň ešte viac. :) Veľa vecí by som možno v živote zmenila, alebo urobila ich tak trochu inak, ale byť mamou by som nezmenila NIKDY, vždy som sa obávala, že budem mať problém s otehotnením, nakoniec to prišlo samo a nečakane. Materstvo a rodičovstvo vám zmení život od základu, ale lepšiu zmenu si dopriať človek ani nemôže. Byť vo svete mamičiek je veľká pocta a dopriala by som ju každej jednej žene, ktorá túži sa stať mamou. 

My sme dnešný deň mali ešte v kľudovom režime, ale stretli sme sa s budúcou maminkou, pri ktorej je zrazu iná energia, radosť a Alex si stretnutie veľmi užíval. Zavolali sme ju s priateľom na naše krátke fotenie, ale drobec mal oči tentokrát len pre ňu. Nosil jej kvietky, šišky a všetko, čím by ju mohol obdarovať, akoby vedel, čo je dnes za deň a že je nositeľkou malého stvorenia. Naučil sa povedať jej meno, aby po nej pomohol po celý čas pokrikovať. :) 

Maminky prajem vám len to najlepšie zo života mamičky, nech vás zlé obchádza a dní sú naplnené šťastím. Kto váha, či je ten správny čas na rodičovstvo, tak moja rada je, že ten správny čas asi nikdy nepríde, vždy je niečo, čo by sme chceli alebo potrebovali, len neskôr zistíme, že všetko čo potrebujeme sú naše milované deti, lebo bez nich život nebol taký krásny a dokonalý. 

Mama

  • košeľa: Reserved
  • nohavice: F&F
  • slip on: Stradivarius

Alex

  • košeľa: ZARA
  • kraťasy: H&M
  • tenisky: Converse

Fotky fotí tato s technikou od značky Nikon.