Mirau

Dnešný príspevok mal byť úplne iný, ale u nás je celkom bežné, že sa veci dejú tak trocha inak akoby sme chceli. Nevadí, všetko má vlastne svoje výhody aj nevýhody, vonku sa nám ochladilo, začal pofukovať studený vietor, pokiaľ sa nevyhrievate na slniečku, tak je docela chladno. Dôvod vytiahnuť jarnú bundu a hor sa do Nitry nakŕmiť zvieratká. Toľko radosti bolo v aute, keď uvidel Nitriansky park, že sa mu konečne podarilo zabudnúť na motorku, ktorú inak musíme nosiť všade so sebou. Po dlhej zime Alex vyšiel akosi z cviku a rozhodol sa kŕmiť iba bábätká (malé kozičky a ovečky), zvyšok ich rodinných príslušníkov mu naháňal strach v očiach, respektíve rešpekt, myslím, že pri ďalšej návšteve bude tento problém odstránený. :) Nitriansky park je miesto, kde dokážete stráviť celý deň bez toho, aby ste sa nudili, zároveň vám ponúka krásne prostredie a vyvoláva v vás pocit radosti a dokonalého šťastia, byť s rodinou na tak pokojnom mieste vám drží úsmev na perách po celý čas. Dlho sme sa nezdržali, ale doobedie sme si skutočne vychutnali a tešíme sa keď sa znovu vrátime. Poďme sa ale povenovať tomu, čo sme vám tento týždeň sľúbili, ďalším slovenským výrobkom v Alexovom šatníku sú slim tepláky od MIRAU. 

Mirau je jedna zo značiek, ktorú evidujem ako jednu spomedzi prvých, ich stránka nám prezrádza rok vzniku 1997, to sa nám o Alexovi ešte ani nesnívalo. Hlavnou ideou značky je: "Priniesť na slovenský trh nielen kvalitu, ale hlavne iný pohľad na detskú módu, podškrtnúť ju výrazným slovenským štýlom, doplniť detskú módu novými druhmi materiálov, svojskými doplnkami, výraznými a netradičnými aplikáciami... Mirau je štýl, ktorý má čo povedať mladým mamičkám nielen na Slovensku. Jednoducho zabudnime tak trochu na praktickosť a nechajme sa zľahka unášať fantáziou veď móda je zábava a deti sú jej neodmysliteľnou súčasťou." 

Môžu sa pýšiť krásnymi kolekciami pre chlapcov, ale aj dievčatá. Myslím, že je to jedna z mála značiek na našom trhu, ktorá má pomerne široké kolekcie, ktoré sa zvyknú odlišovať od iných. Kedže sa venujeme tento týždeň slovenským výrobcom a podporíme v menšej miere aj fashion revolution, tak tieto tepláky sú dôkazom toho, že môžeme nakupovať aj z druhej ruky pekné modely, ktoré nemajú žiadne známky nosenia. Model ako je tento by ste medzi slovenskými výrobcami len ťažko hľadali, čierne a ešte k tomu aj slim..jednoducho MUST HAVE. Opäť narážam u seba na svoju pohodlnosť, ktorá ma odrádza od nakupovania cez internet, lebo musím povedať, že nie len tieto tepláky ulahodili môjmu oku. Kúpila som ich po synovi mojej kamarátky a mám veľkú radosť, že sú súčasťou Alexovho šatníka. 

  • tričko: PEPCO
  • košeľa: H&M
  • bomberka: Lindex
  • tepláky: Mirau
  • tenisky: Converse
  • šiltovka: Aliexpress