Potulky Bratislavou 1.

Bratislava, je miesto, kde trávime veľa svôjho času, preto tento príspevok nebude prvý, ani posledný z nášho hlavého mesta. Keďže sú to väčšinou celodenné výjazdy, vždy hľadáme miesto, kde sa dobre najesť, vychutnať si skvelú kávu a vymyslieť program pre malého. Máme svojich favoritov, ale sem tam skúšame aj niečo nové, čomu sa viac venujeme v kategórii food.

Alex je dieťa, ktoré neobsedí snáď ani minútu, prechádzky starým mestom sú preto neoddeliteľnou súčasťou našich výletov. Ku štastiu mu stačia fontány, holuby, kornútok od zmrzliny a nikdy nepohrdne návštevou detského ihriska. 😊 Časom sa určite posnažíme vám priblížiť miesta, kam sa oplatí s deťmi ísť.

Pri výbere oblečenia sa vždy snažím myslieť dopredu a zvoliť vhodný outfit na daný deň. Toto leto je mojím favoritom úplne obyčajné biele tielko, ktoré nie je problém zakúpiť takmer kdekoľvek. Ja som kúpila v Tescu, v Kik a v Pepcovi za priam smiešne sumy. Je pohodlné, super sa kombinuje, využijeme ho aj v zime. Určite by tento kúsok nemal chýbať v šatníku každého fešáka. Mám ich viac kusov v zásobe, keď sa malý stihne spotiť alebo zašpiniť hneď v aute, rýchlo vymením a je po probléme. 😊 Určite si časom všimnete, že jeho outfity sú vyskladnené najmä s týmto kúskom oblečenia.

 

Outfit:

  • tielko: Pepco
  • vesticka: handmade
  • nohavice: George
  • topánky a šiltovka: H&M
  • opasok: Zara