Pekný outfit nemusí byť drahý

Lacno, pohodlne a so šýlom. Móda nie je o peniazoch, módu musí človek cítiť srdcom i dušou, jednoducho ju milovať. Často sa stretávam s tým, ako si ľudia myslia, že len drahé veci vedia byť zaujímavé, pekné a kvalitné. Niekedy opak je pravdou. Samozrejme, uprednostňujem kvalitu, nie som však matkou, ktorá si môže dovoliť kúpiť čokoľvek. Milujem výpredaje, bazáre, čím lacnejšie môžem kúpiť, tým väčšiu radosť z toho mám. Tým, že oblečenie predávam ďalej, si vždy našetrím na ďalšie nové kúsky a je to taký kolotoč.

Snoopy mikinu a tepláky som kúpila vo výpredaji v Zare. Nebudem tajiť, Zara je pre mňa jedna z drahších značiek pre deti, väčšinou tam nakúpim, keď sú zľavy alebo si vyberám z ich lacnejších kolekcií. Tepláky mávajú za pomerne slušné ceny počas celého roka, tie kupujem často, lebo sa mi jednoducho páčia ich strihy a farebné prevedenia. Tenisky a šiltovku máme z bazárika za pár eur. Tričko je z Tesca, bolo súčasťou troj-balenia v posezónnom výpredaji minulého roka za pár drobných. Keby to prerátam určite som ušetrila viac ako polovicu a nakúpila pekné kúsky.

Dúfam, ze vždy budem mať také šťastie ako doteraz a ulovím niečo pekné, čím vás môžem inšpirovať. Ako sa hovorí za málo peňazí sa dá urobiť veľa muziky, len treba vedieť ako nato. 😊

Outfit:

  • mikina: Zara
  • tričko: F&F
  • tepláky: Zara
  • tenisky: Converse
  • šiltovka: H&M