DJ, hraj!

Dnes sme strávili posledný deň na Štrbskom plese a zajtra sa poberieme na západ do našej domoviny. Dnes bol zároveň aj prvý deň, kedy sme mohli stráviť vonku viac ako 20min. KONEČNE. Počasie nám vôbec neprialo...:( Silný vietor je pre Alexa nočná mora a prechádzky za takýchto okolností sú priam nemožné. :( Vždy len vystrčíme nos z hotela a na rukách sa nosiaceho syna kráčame naspäť. Ani sa mu nečudujem, nikdy nemal rád vietor, ale takýto asi vo svojom krátkom živote ani nezažil. 

S počasím to dnes vyzeralo nádejne, ale zdanie klame, vietor bol silný, ale Alex si so sebou vzal trochu muziky. Rozkázal si pustiť Bambuľku a hneď mu bolo veselšie. Škoda, že čaro repráku sme objavili na začiatku dovolenky, možno by sa naše prechádzky predĺžili, ako tá dnešná. Za celé dni sme nikde neboli, nič nevideli, okolo jazera sme neprešli jedinýkrát, samá voda po snehu, prípadne ľad a silný vietor, že som to ledva ustála ja sama. Čo vám budem hovoriť, koľké sklamanie .. toľko plánov a zrazu je to všetko fuč a zajtra za poberieme do starých koľají. 

Verím, že sme tu čoskoro zas a vynahradíme si zamešakné.😊 Lebo stráviť viac času v hoteli ako v prírode by asi nikoho nepotešilo, keď má toľko krásy vôkol seba a celú zimu čaká ako si užije kopec snehu a rodinnej pohody. :(

Outfit

  • kabát: ZARA
  • tepláky: ZARA
  • gumáky: Hunter
  • čiapka: Zara
  • šál: PEPCO