Brmbolcová mánia

Ako ste si isto všimli, brmbolce sú teraz veľmi trendy, malé, veľké, či už z vlny alebo z kožušiny. Tento rok som sa dala na handmade výrobu brmbolcov, čo ste si mohli všímnúť v predošlých príspevkoch. Dlho som sa nevedela dočkať jesene, kedy ich začneme aj využívať. Začala som od najmenších veľkostí až po takýto mega veľký. 

Pravdupovediac nie som moc veľký odborník, ale keď som to zazrela ešte dávno na instagrame, vedela som, že to určite chcem vyskúšať. Prvý pokus som aj zverejnila v FB skupine, ak si spomínate, išlo o taký veľký červený nepodarok. 😄 Tento je síce krásny, huňatý, ale nespĺňa ešte moje predstavy. Najdôležitejšia je v tomto prípade čiapka, ktorá by mala byť pevná a brmbolec správne prišitý, aby čiapka nepadala z hlavy, čo sa priznám, že nám občas aj spadla. :( Možno príde ešte deň, kedy si ju užijeme aspoň na chvíľku, ale mrzí ma, že ju nebudem môcť zaradiť ku každodennému šatníku, lebo naozaj vyzerá skvelo. 

Dnes mi asi neprialo, moje predstavy o čiapke sa behom prechádzky začali úplne rozpadať. Keď som večer uvidela fotky, veľmi sa mi páčili, až nato, že v rannej rýchlosti som zvolila nesprávnu obuv. Alexovi sa tak zapáčili nové teplé ponožky, že bez nich nechcel ísť z domu von. 😄 A ja samozrejme v tej rýchlosti som nevedela nájsť ten správny pár topánok, do ktorých by sa tieto vlnené ponožky vôbec vošli. 😄 Verím, že aj napriek tomu sa vám náš outfit bude páćiť, inšpirovala ma k nemu moja najlepšia priateľka, začo jej týmto veľmi pekne ďakujem. 

Outfit:

  • kabát: Zara
  • nohavice: H&M
  • topánky: H&M
  • ponožky: H&M
  • tunel: Kik
  • čiapka: PEPCO