Furman

Je známy možno viac ako reštaurácia, alebo penzión, my sa však chceme zamerať na ich pridanú hodnotu, ktorú ponúkajú pre rodinky s deťmi a nielen nich, preto sme zaradili tento príspevok aj do novej kategórie tips for trips, hoci by kľudne našiel svoje miesto aj v našej gastro zóne. :) Furman sa môže pýšiť krásnym tichým prostredím neďaleko mesta Piešťany. 

a rozsiahlom pozemku, ktorý je mimochodom veľmi pekne udržiavaný na vás čakajú ovečky, holuby, srnky a drevené detské ihrisko. Alexko bol nešťastný, že jeho obľúbené ovečky nemajú záujem o jeho pozornosť, ale inak si to tam užíval plnými dúškami. 

Nešťastný Alexko odvrhnutý ovečkami. 

Nebudeme vám tu písať zbytočné slová, ale ak by ste mali cestu okolo určite sa detičky potešia a nielen oni. Môžete si tu vychutnať obed, pri krásnom počasí kľudne aj na terase. Neboli sme tu prvýkrát a určite nie ani posledný, v ten deň sme boli akurát po obede, ale dali sme si aspoň ich ich ospevovaný veterník, ktorý naozaj stál zato! Ja ako náročný milovník veterníkov vám ho skutočne odporúčam, my sme si nechali zabaliť aj pre rodinu. :) 

eríme, že aj napriek krátkemu príspevku ste sa dozvedeli o ďalšom peknom mieste, ktoré možno raz navštívte. Aké sú vaše obľúbené miesta, ktoré máte v blízkom okolí svojho bydliska? Uprednostňujete hrady, zámky, ihriská, farmy? Kľudne sa s nami podeľte o vaše tipy. :)